mgr Małgorzata Borczyk

Psychologia i Psychoterapia

przyjmuje
Wt. 09:00 – 13:00

Oddział przy placu
Powstańców Śl. 1/116

e-mail: przychodnia@polimed.wroclaw.pl

Studia magisterskie z psychologii o specjalności klinicznej skończyła na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Ukończyła również 4 letnie studia podyplomowe z terapii poznawczo behawioralnej (w trakcie certyfikacji) w Centrum Terapii Poznawczo Behawioralnej w Warszawie (we współpracy z Oxford Cognitive Therapy Centre), Przygotowania Pedagogicznego (Akademia Humanistyczno – Ekonomiczna w Łodzi), obecnie w trakcie Studium Dialogu Motywującego (z ramienia Polskiego Instytutu Dialogu Motywującego).
Uczestniczyła również w licznych kursach m.in. Z terapii EMDR (Eye Movement Desensitisation and Reprocessing) oraz Psychodietetyka w praktyce (wraz ze stażem w Instytucie Psychodietetyki).
Na co dzień pracuje jako psychoterapeuta oraz szkoleniowiec współpracując m.in z Ogólnopolskim Centrum Zaburzeń Odżywiania, Instytutem Psychodietetyki oraz Uniwersytetem SWPS.
W swojej pracy wykorzystuje techniki poznawczo behawioralne, terapii schematu, akceptacji i zaangażowania, mindfulness.
Prowadzi również szkolenia zarówno dla specjalistów jak i osób prywatnych, obejmujące tematykę psychoterapii, psychodietetyki, mindfulness, radzenia sobie ze stresem.

Cennik
konsultacja psychologiczna/ psychoterapia 120 zł
terapia par czas trwania wizyty 80 min 180 zł
cena wizyty on-line100 zł