lek. med. Agnieszka Niepokój-Czopnik

specjalista chirurgii ogólnej, specjalista chirurgii onkologicznej

przyjmuje
Śr. 16:00 – 18:00

Oddział przy ul.
Pl. Powstańców Śl. 1 / 116

W roku 2006 ukończyłam z wyróżnieniem studia medyczne na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobyłam pracując w Klinice Chirurgii Serca, a następnie Klinice Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej  USK we Wrocławiu. Tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii ogólnej uzyskałam w roku 2015. Od roku 2016 pracuję w II Oddziale Chirurgii Onkologicznej – Skin Cancer Unit – Dolnośląskiego Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii we Wrocławiu, gdzie w roku 2020 uzyskałam tytuł specjalisty chirurgii onkologicznej. 

Ukończyłam kursy z zakresu dermatoskopii oraz mikroskopii konfokalnej, regularnie uczestniczę w konferencjach i spotkaniach naukowych poświęconych leczeniu czerniaka i nowotworów tkanek miękkich oraz akcjach profilaktycznych związanych z wczesnym rozpoznawaniem nowotworów skóry. Jestem autorką i współautorką kilku prac naukowych.

W codziennej praktyce zajmuję się diagnostyką, leczeniem i monitorowaniem chorych z nowotworami skóry i tkanek miękkich (raki skóry, czerniak, mięsaki). W DCOPiH wykonuję zabiegi z zakresu chirurgii nowotworów skóry i tkanek miękkich (biopsje chirurgiczne i gruboigłowe zmian podejrzanych o nowotwór, resekcje guzów nowotworowych skóry z plastyką miejscową, biopsje węzłów wartowniczych, radykalne wycięcie węzłów chłonnych, operacje nowotworów tkanek miękkich, narządów jamy brzusznej i piersi).

Zakres dzialania:
  • badanie dermatoskopowe skóry całego ciała
  • kwalifikacja do zabiegów resekcji zmian skórnych
  • konsultacje onkologiczne dotyczące nowotworów skóry i tkanek miękkich
  • leczenie chirurgiczne zmian skórnych (znamiona barwnikowe, brodawki, włókniaki, tłuszczaki)
  • elektrokoagulacja zmian skórnych
Cennik
cena wizyty 250 zł
Badanie dermatoskopowe całego ciała350 zł
Chirurgiczne wycięcie znamienia skórnego lub zmiany skórnej atypowej  w zależności od ilości, wielkości i umiejscowienia zmian *800 zł – 1000 zł
Inne zabiegi *ceny uzgadniane z lekarzem
* w cenie zabiegu opatrunki i usunięcie szwów———-