O przychodni

Przychodnia nasza powstała w 1992 r. i początkowo zawierała tylko dwie poradnie – endokrynologiczną i chirurgii onkologicznej, które mieściły się we Wrocławiu przy ul. Energetycznej 8. Z biegiem lat zapraszaliśmy do współpracy kolejnych specjalistów, a na początku 2012 r. otworzyliśmy drugą przychodnię w nowo powstałym budynku Thespian oddalonym o około 200 m – przy Placu Powstańców Śląskich nr 1/116.

Powiększyły się możliwości i zakres usług medycznych w tym pełnej diagnostyki laboratoryjnej, konsultacji lekarskich, leczenia, a także wykonywania zabiegów. Powstała nowoczesna sala operacyjna z odpowiednim zapleczem w której wykonywane są zabiegi w trybie ambulatoryjnym z zakresu chirurgii onkologicznej, urologii, dermatologii, medycyny estetycznej i laryngologii.


Planujemy stałe stopniowe powiększanie naszej oferty leczniczej. Lekarze przyjmujący w Polimedzie w większości mają duże doświadczenie kliniczne, stopnie i tytuły naukowe Interdyscyplinarny zespół specjalistów Polimedu łączy zdobyte doświadczenie z najnowszą wiedzą medyczną

Zapraszamy serdecznie do Polimedu oferując profesjonalną i życzliwą pomoc medyczną.